مبدا
مقصد
مقصد
مبداء
مقصد
مبدا
مقصد
مبدا
مقصد
مقصد

رزرو بلیط اتوبوس

اتوبوس از ارزان ترین و کم هزینه ترین وسایل حمل و نقل عمومی است که با تنوع بسیار در مسیر و امکانات، مورد توجه مسافران بسیاری قرار گرفته است. از آنجایی که سفر با اتوبوس مانند هواپیما و قطار نیاز به زیرساخت ندارد، بلیط اتوبوس بسیار ارزان بوده و مسیرهای بین شهری بسیاری را پوشش می دهد. برای آن دسته از مسافرانی که به دلایل مختلف کاری، تحصیلی و یا سفرهای تفریحی زیاد به سفر می روند بی شک خرید بلیط اتوبوس در زمان های پرسفر و ایام تعطیل از باجه های مستقر در ترمینال ها کار آسوده ای نیست؛ از این رو با فروش اینترنتی بلیط اتوبوس شما می توانید به راحتی و تنها با چند کلیک ساده، بلیط اتوبوس را برای مقصد مورد نظر خریداری نمایید.

مزایای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

بی آنکه نیازی به حضور شما در ترمینال و باجه های فروش بلیط اتوبوس باشد؛ می توانید زودتر از موعد سفر با در دست داشتن کارت عضو شبکه شتاب، بلیط اتوبوس مقصد خود را به صورت آنلاین خریداری نمایید. همچنین شما می توانید اتوبوس ها و امکانات و خدمات آن ها را با یکدیگر مقایسه نموده و متناسب با بودجه مورنظر برای خرید بلیط اتوبوس اقدام نمایید. سفرمی سامانه رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما، بلیط قطار، رزرو هتل و بلیط اتوبوس می باشد که این امکان را به شما می دهد تا در هر زمان از روز و سال بتوانید بلیط اتوبوس مقصد خود را از شرکت های حمل و نقل اتوبوسرانی خریداری نمایید. برای خرید بلیط اتوبوس می بایست در مرحله اول به سایت سفرمی و یا اپلیکیشن سفرمی که دانلود رایگان آن در صفحه اول سایت، بازار، گوگل پلی و سیب اپ وجود دارد، مراجعه نموده و در بخش رزرو بلیط اتوبوس ، مبدا و مقصد سفر خود را انتخاب نمایید. در این هنگام لیستی از شرکت ها و ساعت های بلیط اتوبوس موردنظر را مشاهده خواهید کرد. در این بخش فیلتری قرار داده شده تا بتوانید بر اساس شرکت های مسافربری، ترمینال مبدا، قیمت و غیره به راحتی بلیط اتوبوس مورد نظر را پیدا کنید. لازم به ذکر است که سفرمی دارای پشتیبانه 24 ساعته در 7 روز هفته می باشد و در صورت ایجاد هر گونه مشکلی در روند خرید بلیط اتوبوس تیم پشتیبانی سفرمی یاری رسان شما خواهند بود.

بلیط اتوبوس سفرمی

استرداد بلیط اتوبوس

ممکن است پس از خرید بلیط اتوبوس و با نزدیک شدن به زمان حرکت، بنا به دلایلی مجبور به کنسل کردن بلیط خود شوید! در این صورت می توانید بسته به زمانی که اقدام به استرداد بلیط کرده اید، مابقی وجه خود را دریافت نمایید. سفرمی سامانه ای است که از امتیاز ویژه ی استرداد بلیط برخوردار می باشد. در صورتی که بلیط اتوبوس خود را یک ساعت پیش از حرکت کنسل نمایید، 10 درصد جریمه استرداد از مبلغ بلیط اتوبوس کسر می شود. اگر زمانی که کمتر از یک ساعت به حرکت اتوبوس باقی مانده، سرویس خود را کنسل کنید، 50 درصد جریمه کنسلی می شود. بلیط اتوبوس هایی هم که زمان حرکت آنها گذشته شده باشد شامل 50 درصد هزینه ی کنسلی بلیط می شوند. با خرید بلیط اتوبوس از سفرمی پس از کسر درصد کنسلی و هزینه خدمات بانکی، وجه بلیط کنسل شده به صورت آنی و در کمترین زمان به حساب شما باز می گردد.

خرید بلیط اتوبوس سفرمی

شما می توانید با مراجعه به سامانه سفرمی بلیط اتوبوس را در تمامی مسیرهای داخلی کشور خریداری نمایید. سفرمی امکان مقایسه و فیلتربندی را در سایت و اپلیکیشن خود فراهم نموده تا بتوانید قیمت ها و امکانات شرکت های اتوبوسرانی را با یکدیگر مقایسه نموده و متناسب با بودجه و نیاز خود، بهترین گزینه را برای سفر انتخاب نمایید.

برخی از مهم ترین شرکت های اتوبوسرانی که امکان خرید بلیط از آنها در سفرمی وجود دارد:
ورود به سایت

فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
ثبت نام در سایت
لطفا برای فعال سازی نام کاربری خود، از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه، لینک فعال سازی را کلیک کنید.
نام کاربری شما عبارتست از ایمیل وارد شده در مرحله قبل