بلیط هواپیما تهران پکن

مبدا
مقصد

خرید بلیط هواپیما تهران پکن

بلیط هواپیما تهران بی جینگ
pjsc-"aeroflot"-airlines
تاریخ رفت: 1398/7/1
تهران
THR
بی جینگ
PEK
قیمت: 47,561,680 ریال
بلیط هواپیما تهران به بی جینگ

رزرو بلیط هواپیما تهران بی جینگ

بلیط هواپیما پکن

اگر برای سفر به شهر پرهیایوی پکن به دنبال خرید بلیط هواپیما پکن هستید به شما پیشنهاد میدهیم که حتما از چند سایت معتبر و آژانس هواپیمایی قیمت بگیرید. نکته جالبی که درمورد بلیط هواپیما پکن وجود دارد این است که قیمت بلیط هواپیما پکن هواپیمایی ماهان در سایت سفرمی ارزرانتر از ماهان ارایه می شود. می توانید قبل از خرید به سایت ماهان و سفرمی مراجعه کنید و قیمت بلیط هواپیما پکن را مقایسه کنید. اما اگر بلیط هواپیما خود را تهیه کرده اید و قصد سفر به این شهر را دارید تا پایان این مقاله با سفرمی همراه باید و با دانستنی های قبل از سفر به پکن آشنا شوید.

نکات قبل از سفر به پکن

اگر به قصد تجارت بلیط هواپیما پکن را تهیه کرده اید و عازم این شهر شده اید باید بدانید که در بازارهای چین قیمت بیشتری برای اجناس به خارجی ها اعلام می شود حتی قیمت غذا هم بیشتر از آن چیزی که واقعا می باشد اعلام می کنند. پس مراقب باشید کلاه سرتان نگذارند! بعد از خرید بلیط هواپیما پکن شاید مهمترین نکته تهیه پول رایج کشور چین است. واحد پول چین ین است به شما پیشنهاد می ود به حد نیاز ین تهیه کنید. این نکته را فراموش نکنید که چین مقصدی گرانقیمت برای ایرانی هاست. اگر در سفر خود به پکن و با خرید بلیط هواپیما پکن به فکر دیدن از مراکز توریستی پکن هم هستید به شما پیشنهاد می شود ساعت های میانی صبح و قبل از غروب را انتخاب نکنید چرا که با حجم ازدحام زیادی روبه رو می شوید. به شما پیشنهاد می شود بلیط هواپیما پکن خود را در زمان های تعطیلی چین خریداری نکنید! چرا که ممکن است بسیاری از مکان هایی که برای رفتن به آن برنامه ریزی کرده اید بسته باشد. اگر قرار بیزینسی در پکن دارید قبل از خرید بلیط هواپیما پکن این مورد که این شهر حدود چهار ساعت و نیم جلوتر از تهران است را درنظر بگیرید تا سر وقت به قرارتان برسید. بعد از خرید بلیط هواپیما پکن حتما دمای هوای این شهر را در تاریخی که به این شهر می روید بررسی کنید. اگر در تابستان به این شهر می روید با هوای گرم و مرطوبی روبه رو می شوید. اگر بلیط هواپیما پکن خود را برای زمستان خریداری کرده اید با زمستانی بسیار سرد و خشک روبه رو هستید. اما اگر در بهار یا پاییز بلیط هواپیما پکن خریداری کرده اید با هوایی خنک روبه رو هستید.

هزینه اقامت در پکن

اگر بلیط هواپیما پکن خود را گرفته اید نوبت به بررسی محل اقامتتان در پکن رسیده است. در پکن هم مانند بسیاری از شهرهای دنیا هتل و هاستل های مختلفی با کیفیت های متفاوت برای رزرو وجود دارد. اگر قصد اقامت در هاستل را دارید باید بدانید قیمت آن بین 2 تا 20 دلار متفاوت است و البته نکته مهمتر اینکه بعضی از هاستل ها در چین مسافر خارجی قبول نمی کنند. و نکته دیگر اینکه هاستل ها هزینه را به یوآن دریافت می کنند. اگر به دنبال هتل هستید باید بدانید که قیمت هتل 4 ستاره حداقل 205 یوآن برای هر شب است!

هزینه خورد و خوراک در پکن

بعد از خرید بلیط هواپیما پکن و پیدا کردن مکانی مناسب برای اقامت، باید به فکر هزینه های خورد و خوراک در پکن باشید. پیش تر گفته شد که در چین به خارجی ها قیمت بیشتری اعلام می کنند. در چین اگر یک نودل ساده بخورید بین 4 تا 25 یوآن باید بپردازید! اگر قصد رفتن به رستوران را دارید باید بدانید متوسط 86 یوآن بپردازید! پس حتما قبل از رفتن به چین هزینه های خورد و خوراک را درنظر بگیرید.

هزینه های حمل و نقل

حال که مسئله اقامت و خورد و خوراک خود را بعد از گرفتن بلیط هواپیما پکن حل کردید نوبت به عبور و مرور در پکن می رسد. شاید مترو را در پکن بتوان بهترن وسیله برای سفر دانست. هزینه هر بلیط مترو در پکن حدود 5 یوآن است! البته می توانید از اتوبوس هم استفاده کنید که بسته به مسیر بین 1 تا 4 یوآن باید پرداخت کنید! می توانید از سه چرخه هم استفاده کنید. بیشترین قیمت پرداختی برای سه چرخه 13 یوآن است. اما اگر قصد سفر با تاکسی را دارید باید بدانید بین 10 تا 26 یوآن باید بپردازید!

;


ارزانترین پرواز به بی جینگ

ارزانترین پرواز از بی جینگ

بلیط هواپیما بی جینگ شانگهای
china-eastern-airlines-airlines
دوشنبه 1398/7/1
بروزرسانی 2روز پیش
10,508,600 ریال
بلیط هواپیما کیش

رزرو آنلاین بلیط هواپیما کیش

بلیط هواپیما مشهد

رزرو آنلاین بلیط هواپیما مشهد

بلیط هواپیما شیراز

رزرو آنلاین بلیط هواپیما شیراز

بلیط هواپیما اصفهان

رزرو آنلاین بلیط هواپیما اصفهان

بلیط هواپیما تبریز

رزرو آنلاین بلیط هواپیما تبریز

بلیط هواپیما اهواز

رزرو آنلاین بلیط هواپیما اهواز

هتل های پر مخاطب

پرواز های داخلی پر تردد

پرواز های خارجی پر تردد

قطار های پر تردد